Autobusy KAVKA, a.s.

chci jet

DO PRAHY


nebo

Z PRAHY

HISTORIE FIRMY Autobusy KAVKA, a.s.

zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem , oddíl B, vložka 1670

IČ: 27289974 - DIČ: CZ 272 89 974

Mezníky ve vývoji společnosti

Vozový park společnosti prochází neustálou modernizací. Roku 2008 došlo k vyřazení posledních autobusů Karosa řady 700. V našem vozovém parku jsou vozidla splňující evropskou normu škodlivin Euro 4, Euro 5 a Euro 6.

Všechna vozidla máme vybavena GPS systémem s centrálním sledováním aktuální polohy a dalších provozních údajů. Vozidla jsou vybavena samohasícími přístroji motorového prostoru. Bezpečnostní pásy na všech sedadlech jsou samozřejmostí.

Máme technické zázemí ve městech MOST, LITVÍNOV, CHOMUTOV, ŽATEC a LOUNY.

V současnosti jsme připraveni zavést jakékoliv spojení nejenom mezi jednotlivými městy a hlavním městem Praha, ale také jiných regionálních směrů. Jsme zařazeni v pracovní skupině INTEGROVANÉHO DOPRAVNÍHO SYSTÉMU ÚSTECKÉHO KRAJE, který by měl zrychlit a zjednodušit pohyb celé cestující veřejnosti. Rovněž jsme zapojeni při OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÉ KOMOŘE v radě dopravy regionů. Dále jsme členem sdružení ČESMAD BOHEMIA.

Cílem společnosti je plná spokojenost našich zákazníků. Proto budeme nadále pracovat na zlepšení a udržení vysoké kvality poskytovaných služeb.